دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 08 آوریل 2018

69e57 charbi دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

هنگامی که کلسترول بالا دارید اولین کاری که باید انجام دهید تغییر رژیم غذایی و تناسب اندام است که این کار به معنی کاهش مصرف چربی اشباع شده، عدم مصرف چربی ترانس و فعالیت بیشتر می‌باشد. اگر این امر به اندازه کافی موجب کاهش کلسترول بد خون (LDL) نشود، ممکن است پزشک پیشنهاد کند که از دارو نیز برای کمک به بهبود این وضعیت استفاده کنید (با این حال شما همچنان باید این تغییرات در شیوه زندگی خود را اعمال کنید). چندین نوع داروی تجویزی وجود دارد که موجب پایین آوردن کلسترول می‌گردد که در ادامه خصوصیات هر یک ارائه می‌شود.

داروهای کلسترول بالا اغلب اولین روش درمانی در هنگامی که میزان کلسترول و چربی خون (لیپوپروتئین‌‌های کم چگال) بالا می‌رود، می‌باشند. دلیل آن این است که آن‌ها در بسیاری از موارد در کاهش میزان کلسترول بد در جریان خون موثر هستند، چرا که هدف آن‌ها کاهش میزان کلسترول تولید شده توسط کبد است. این داروهای کاهش‌دهنده‌ی چربی زمانی که با عادات شیوه‌ی زندگی سالم از جمله محدود کردن مصرف چربی بد، کاهش مصرف قند، ترک سیگار، افزایش فعالیت بدنی و کاهش وزن همراه هستند، تاثیر بیشتری دارند.

به خاطر داشته باشید که مصرف خودسرانه داروهای درمان چربی خون عواقب جبران‌ناپذیری در پی دارد. به منظور انتخاب بهترین برنامه درمانی برای کنترل چربی خون و تری گلیسیرید مشاوره با متخصص امری ضروری است.پزشک متخصص بعد از بررسی علائم شما و انجام آزمایشات چربی خون، بهترین برنامه درمانی شامل دارو، رژیم و پرهیزهای غذایی را برای شما انتخاب خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت متخصص می‌توانید با شماره‌ 02122254144 تماس حاصل نمایید.

رایج‌ترین داروهای کلسترول  و چربی خون


69e57 charbi1 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

رایج‌ترین داروها، تحت عنوان داروهای استاتین شناخته می‌شوند. برای درک عملکرد آن‌ها، در ابتدا باید بدانیم کلسترول چیست. کلسترول ماده‌ای است که بدن برای انجام عملکردهای لازم مانند مصرف انرژی، ساخت سلول‌ها و تولید هورمون‌ها به آن نیاز دارد. تنها یک چهارم کلسترول از منابع غذایی بدست می‌آید. قسمت عمده‌ی آن از مرکز تولید کبد حاصل می‌شود و مقدار تولید آن بستگی به عوامل بسیاری مانند شیوه زندگی و ژنتیک دارد. از آنجایی که بخش زیادی از چربی خون در کبد ساخته می‌شود این داروهای چربی خون بالا انرژی خود را در آنجا با مهار تولید آنزیم ردوکتاز  Hm6-CoAکه موجب افزایش توانایی کبد در تولید کلسترول می‌شود به کار می‌گیرند.

 ما لیستی از ده داروی متداول کلسترول تهیه کرده‌ایم که البته شامل آن‌هایی می‌شود که اغلب در کشور استفاده می‌شوند. هر کدام ممکن است از نظر شکل و عملکرد و نیز عوارض جانبی ناشی از استاتین کمی متفاوت باشند. اینکه کدام یک برای شما مناسب است بستگی به توصیه‌های پزشک، سابقه‌ی پزشکی و شرایط فردی دارد.

لیپیتور

69e57 charbi2 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

لیپیتور که احتمالاً شناخته‌شده‌ترین داروی کلسترول و چربی خون است، نامی است که بیشتر مردم آن را مرتبط با درمان میزان بالای چربی خون می‌دانند. لیپیتور یک آتورواستاتین مصنوعی است که تاثیر آن کاهش میزان چربی خون بوده و با مزایای ضد التهابی خود موجب کاهش خطر سکته قلبی و تثبیت پلاک‌های موجود در شریان‌ها می‌گردد. عوارض جانبی لیپیتور مانند درد عضلانی، یکی از شایع‌ترین مشکلات بوده و پدیده‌ای است که در میان داروهای چربی خون بالا رایج است.

زوکور

69e57 charbi3 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

زوکور نوعی استاتین است که برای کنترل میزان بالای چربی خون همراه با تغییرات سالم در شیوه زندگی مانند رژیم غذایی و ورزش مورد استفاده قرار می‌گیرد و زمانی که این اقدامات جهت اصلاح شیوه زندگی ناموفق باشند، مناسب در نظر گرفته می‌شود. عوارض جانبی زوکور شبیه به دیگر گونه‌های داروهای استاتین می‌باشد که شایع‌ترین آن‌ها مشکلاتی در دستگاه گوارش، خستگی و ضعف است. عوارض جانبی جدی‌تر زوکور ممکن است شامل مشکلات عصبی مانند از دست دادن حافظه و آسیب جدی به کبد باشد.

لواستاتین

69e57 charbi4 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

لواستاتین اغلب تحت نام تجاری مواکور به بازار عرضه می‌شود و در صورتی که با تغییرات در شیوه‌ی زندگی همراه شود، موجب افزایش کلسترول خوب و نیز کاهش کلسترول بد و تری‌گلیسیریدها می‌شود. یک نکته‌ی جالب درباره‌ی لواستاتین این است که یک مکانیزم طبیعی برای پایین آوردن کلسترول دارد. مانند مکمل‌های گیاهی استرول، جو، بادام و گریپ فروت نیز در پایین آوردن کلسترول موثر هستند. با این حال نباید با لوواستاتین مصرف شوند زیرا مانند سایر استاتین‌ها گریپ فروت نیز ممکن است اثرات نامطلوبی بر دارو داشته باشد. مانند سایر داروهای مربوط به کلسترول بالا خطرات آسیب‌های عضلانی، آسیب کلیوی و کبدی ممکن است در کنار عوارض جانبی شایع این دارو به ندرت رخ دهد.

پراواکول

69e57 chrabi5 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

پراواکول به منظور کاهش کلسترول بد و تری‌گلیسرید و افزایش کلسترول خوب استفاده می‌شود، که می‌تواند تاثیر مثبتی بر خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی داشته باشد. با اینکه مصرف این دارو شایع است، اما برخی عوارض جانبی غیر متداول ممکن است با مصرف آن بروز پیدا کنند که شامل مشکلات حافظه، مشکلات عضلانی جدی و آسیب به کبد می‌باشند.

لسکول

69e57 chrabi6 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

لسکول نامی تجاری برای گروهی از داروهای شناخته شده تحت عنوان فلووستاتین‌ها است. همچنین با نام‌های تجاری واستین و کانف نیز شناخته می‌شود. نکته جالب این است که با اینکه داروهای کلسترول بالا مرتبط با آسیب‌های نادر اما جدی کبدی هستند، اما یک مطالعه کوچک نشان داد که فلووستاتین ممکن است موجب افزایش خواص ضد ویروسی در افراد مبتلا به هپاتیت سی شود، هر چند این فرضیه به اثبات نرسیده است.

کرستور

69e57 charbi7 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

کرستور دارویی است که برای کلسترول و چربی خون بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد، که بهترین تاثیر را همراه با تغییرات سالم در شیوه‌ی زندگی مانند کاهش وزن، ترک سیگار و تغییرات در رژیم غذایی دارد. در موارد نادر کرستور ممکن است منجر به شرایط جدی‌تر کلیوی، کبدی یا عضلانی شود.

ویتورین

69e57 charbi8 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

ویتورین یکی از چندین داروی ترکیبی کلسترول و چربی خون بالا است، که دو مکانیزم عملی متفاوت را ارائه می‌کند. این دارو تاثیرات کاهش کلسترول داروی زوکور را با داروی دیگری که باعث کاهش میزان کلسترول  در پلاسما شده و مانع از جذب آن در روده‌ی کوچک می‌گردد را ترکیب می کند. هر چند این روش ترکیبی ممکن است موجب اضافه شدن عوارض جانبی به عوارض متعددی که مرتبط با استاتین‌ها هستند، شود.

کادوئت

69e57 chrabi9 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

کادوئت یکی دیگر از محصولات ترکیبی است. این داروی خاص متشکل از یک داروی کاهش کلسترول و چربی خون (یک آتوواستاتین مثل لیپیتور) با یک داروی کاهش فشار خون است. از آنجایی که فشار خون بالا در افرادی با کلسترول بالا غیرعادی نیست این نوع دارو می‌تواند به طور همزمان هر دو مشکل را برطرف کرده و خطر بیماری‌های قلبی عروقی را بیشتر کاهش ‌دهد. هر چند علاوه بر عوارض جانبی مرتبط با داروهای کلسترول بالا، آپلودیپین موجود در کادوئت، ممکن است منجر به ورم، سرگیجه، یا مشکلات دستگاه گوارش و غیر شود.

ادویکر

69e57 charbi10 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

ادویکور یک داروی درمانی ترکیبی است که خواص کاهنده کلسترول داروی مواکور را با نیاسین (ویتامین ب۳) ترکیب می‌کند. نیاسین در افزایش کلسترول خوب خون (HDL) بسیار موثر است، در حالی که همزمان کلسترول بد و تری‌گلیسیرید را نیز کاهش می دهد.

سیمکور

69e57 charbi12 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

ترکیب کاملی از داروهای کلسترول بالا از طریق استین درمانی، سیمکور باشد. سیمکورداروی دیگری است که اثر نیاسین درمانی را گرفته و آن را با زوکور ترکیب می‌کند. متاسفانه در حالی که عوارض جانبی نیاسین غالباً کم هستند (از جمله گرگرفتگی و مور مور شدن)، اما این محصول ترکیبی همچنان اثرات بالقوه منفی غالب ناشی از زوکور را دارد.

باید به خاطر داشته باشید که مصرف تمام داروهایی که توسط پزشک تجویز می‌شوند، ضروری است. داروهای کلسترول بخش عمده ای از داروهای تجویزی در کشور را تشکیل می‌دهند چرا که ثابت شده است که در کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی موثر هستند. گاهی اوقات ممکن است پیش از پیدا کردن داروی مناسب نیاز به مصرف بیشتر از یک دارو باشد. بحث در مورد مزایا، خطرات و عوارض جانبی هر یک به شما و پزشکتان کمک خواهد کرد تا بتوانید برای انتخاب بهترین دارو (در صورت وجود) تصمیم‌گیری کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که شیوه زندگی نقش مهمی را در موفقیت هر دارو ایفا می‌کند و به دست آوردن سلامتی می‌تواند به افزایش کارایی داروهای کلسترول و چربی خون بالا کمک کند و یا حتی نیاز به آن‌ها را به طور کامل از بین ببرد.

69e57 gkjhk دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

69e57 baner دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)


69e57 vccbx دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)


69e57 moshaaaa دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)

Article source: http://drmehdikarimi.com/%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88-%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D8%B6%D8%AF-%DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%B1/

نتایج جستجو فشار خون
               
N1484418982 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1417722480 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1417765965 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1391918781 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
دانستنیهای فشار خون /اورجینال مجموعه ایروبیک کودکان به صورت اورجینال آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال تغذیه در اسلام از زبان (دکتر روازاده) اورجینال
     

دانستنیهای فشار خون و روشهای نوین درمان

تصویری -با کیفیت عالی و به زبان فارسی

آموزش قدم به قدم تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال

+مقایسه طب سنتی با طب امروزی

     
13,900 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 9,500 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 9,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 8,700 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1356519576 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1355976865 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1352718936 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1487246534 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
آموزش حرفه ای شنا/اورجینال تغذیه در اسلام از زبان دکتر روازاده/اورجینال تغذیه در اسلام از زبان دکتر روازاده/اورجینال آموزش کامل تمرینات پرورش اندام و بدنسازی/اورجینال
     

آموزش شنای پروانه
شنای قورباغه
شنای کرال پشت
شنای آزادو...

سخنرانی استاد حکیم دکتر روازاده

سخنرانی استاد حکیم دکتر روازاده
 

آموزش پرورش اندام و بدنسازی کلیه حرکات و تمرین ها

     
4,900 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 14,400 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 12,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 12,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1443342877 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1352698240 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1333052538 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1470863227 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
مجموعه ای کامل از دانستنیهای دوران بارداری به همراه مجموعه آموزشی کودکیار(اورجینال)-551 آموزش حرفه ای شنا/اورجینال مجموعه موسیقی کلاسیک گردنبند سنگ کوارتز آبی H149
     

کاملترین مجموعه موجود در بازار

آموزش شنای پروانه
شنای قورباغه
شنای کرال پشت
شنای آزادو...

بیش از 100 ساعت موسیقی کلاسیک از نوابغ دنیای موسیقی
2DVD
اورجینال

گردنبند استیل طلایی سنگ کوارتز آبی

     
23,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 3,500 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 14,500 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 42,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1470863133 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1470862926 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1470862751 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1496055327 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
گردنبندسنگ کوارتز آبی H148 گردنبندسنگ کوارتز آبی H147 گردنبند سنگ کوارتز آبی H146 انگشتر استیل سنگ دلربا17 H277
     

گردنبند استیل طلایی سنگ کوارتز آبی

گردنبند استیل طلایی سنگ کوارتز آبی

گردنبنداستیل طلایی سنگ کوارتز آبی

انگشتر استیل طلایی سنگ دلربا سایز17.رنگ ثابت طرح طلا ضدحساسیت

     
42,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 42,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 42,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 22,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1486138152 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1486105480 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1496918856 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1461699695 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
نمک دریاچه ارومیه دانستنیهای دوران بارداری-551 گردنبند تمشک گردنبند رشته ای 7 سنگ معدنی
     

نمک خالص دریاچه ارومیه

شماره مجوز :155/25487

این گردنبنداز جنس گارنت بوده و ساخت کشور هند می باشد

گردنبندزیبایی از 7 سنگ سودالیت. عقیق .فیروزه . چشم ببر. امیتست ..

     
15,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 1,200 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 25,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 12,900 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1461698532 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1354102036 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1437360643 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1362930855 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
گردنبند سنگ معدنی سودالیت (شفا بخش) دانستنیهای فشار خون /اورجینال مجموعه بیست و هفتم کتاب‌های پزشکی؛ هماتولوژی آموزش ایروبیک بانوان / اورجینال
     

سنگی موثر برای فشار خون بالاو تپش قلب است

دانستنیهای فشار خون و روشهای نوین درمان
 

آرشیوی بی‌نظیر شامل بیش از 100 کتاب در زمینه هماتولوژی

اندام متناسب ، بدنی سالم ، روحیه ای شاداب با ایربیک

     
5,900 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 13,900 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 36,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 9,900 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1356468929 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1396228355 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1396219357 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1389014153 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
آموزش ورزش یوگا و مدیتیشن yoga اورجینال ست مغناطیسی دستبند و گردنبند ست مغناطیسی دستبند و گردنبند تسبیح دلربا
     

اورجینال
شماره مجوز: 155/13066

ست مغناطیسی دستبند و گردنبند

ست مغناطیسی دستبند و گردنبند

تسبیح دلربا 33 دانه درشت کد 10074

     
8,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 30,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 30,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 30,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1389013519 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1319208311 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1308426929 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1316675599 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
تسبیح دلربا سیفر کال Safer Call برچسب اشعه گیر موبایل گوشیها برچسب اشعه گیر ضد اشعه موبایل سیفر کال Safer Call (ساخت آلمان) طرح توجیهی تولید تجهیزات ورزشی و فیزیوتراپی الکترونیکی
     

تسبیح دلربا 101 دانه کد 10077

مولفه اطلاعات انرژی نوسانات فنی را ساماندهی کرده پتانسیل منفی آنرا زدوده و...

مولفه اطلاعات انرژی نوسانات فنی را ساماندهی کرده پتانسیل منفی آنرا زدوده و...

تجهیزات مورد استفاده در فیزیوتراپی بسیار متنوع و متعدد است

     
32,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 15,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 15,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 14,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1331454762 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1331625995 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1331626892 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1331626239 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
طرح توجیهی تولید روغن زیتون -اورجینال طرح توجیهی تولید بیسکویت و ویفر با جایگرینی قند مایع خرما به جای شکر -اورجینال طرح توجیهی تولید نوشابه های غیر الکلی و انرژی زا با قند مایع خرما -اورجینال طرح توجیهی تولید کیک و کلوچه با جایگرینی قند مایع خرما به جای شکر -اورجینال
     

آخرین وکاملترین ورژن طرح توجیهی تائید شده و قابل اجرا در سراسر کشور با وام بانکی

آخرین وکاملترین ورژن طرح توجیهی تائید شده و قابل اجرا در سراسر کشور با وام بانکی

آخرین وکاملترین ورژن طرح توجیهی تائید شده و قابل اجرا در سراسر کشور با وام بانکی

آخرین وکاملترین ورژن طرح توجیهی تائید شده و قابل اجرا در سراسر کشور با وام بانکی

     
14,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 14,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 14,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 14,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     
               
N1323707994 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1484910056 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1384246299 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) N1384066905 دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
طرح توجیهی تولید روغن تصفیه شده و چای برگ درخت زیتون -اورجینال کتاب دانستی هایی درباره بدن انسان – قلب و گردش خون - همراه با دی وی دی مراقب قلبتان باشید کاهش فشار خون بالا
     

آخرین وکاملترین ورژن طرح توجیهی تائید شده و قابل اجرا در سراسر کشور با وام بانکی

نویسنده / مترجم : آنا کلیبورن /دکتر علیرضا منجمی

مرقب قلبتان باشید

کتابی از موسسه ی ملی
قلب - ریه و خون امریکا
برای زنان

کتاب کاهش فشار خون بالا

     
14,000 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 13,100 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 3,200 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو) 5,800 تومان buy دارو و قرص ضد چربی خون (درمان تری گلیسیرید و کلسترول بالا با دارو)
     
     

  صفحه:

 
1 2  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code